User Tag List

NOTICE Bilgilendirme: Bu Konu 2306 gün önce açıldı. Eğer durumunuz doğrudan konu sahibini ilgilendiriyor ise konu sahibini etiketleyin ( @kullanıcı_adı ) şeklinde yada daha güncel konulara bakın.
Teşekkür Teşekkür:  3
Beğenen Beğenen:  17
Beğenmeyen Beğenmeyen:  0
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Artık Bırakma Zamanı Geldi

Erdal Celebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Tecrübe Puanı
    10
    Uye'yi Etiketle

Standart Artık Bırakma Zamanı Geldi

Evet arkadaşlar çok uzun zaman dır bir gün diye diye o gün bugün oldu. Çok kısaca neden bıraktığımı anlatacağım...

Biliyorsunuz 01-01-2017 tarihin de benim de kanallarım kapatıldı. Konuyla ilgili her zaman sizi yönlendirdiğim gibi bende itiraz ettim ama olay olur olmaz Google dan Eren Sağır ismin de bir yetkiliye yazdım. Hem ona mail atıp durumu açıkladım hem de normal itiraz formunu kullandım. İtiraz formuna anın da cevap geldi.

Gelen Cevap:
    Sayın Kullanıcımız,
    Hesabınızın askıya alınmasına yönelik itirazınız için teşekkür ederiz. Topluluk Yönergelerimiz ve Hizmet Şartlarımız uyarınca hesabınızın askıya alınmış olarak kalmasına karar verdik. Daha fazla bilgi için lütfen Sevgili Misafir. Üye olmadan linkleri göremezsin Üye olmak için tıklayınız adresini ziyaret edin.
    Lütfen bu e-postayı yanıtlamayın. Bu e-postaya verilen yanıtlar dikkate alınmayacaktır. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen Yardım Merkezi'ne göz atın.
    Saygılarımızla,
    YouTube Ekibi

Bu klasik hazır cevap olduğu için tekrar itiraz ettim ve ona da...

Sayın Kullanıcımız,
    İsteğinizi inceledik ve kısa süre önce bir itirazda bulunduğunuzu fark ettik. Lütfen önceki itirazınızın sonucunu bekleyin. İtirazla ilgili karar verildiyse lütfen o sonucu dikkate alın. Not: İkinci kez itiraz edemezsiniz.
    Saygılarımızla,
    YouTube Ekibi

...Cevabı geldi aynı hızda. Durum bu olunca YouTube Destek Ekibine yazdım KIVANÇ diye birisi döndü. Ve itiraz edin dedi şaka gibi lan bunlar... itiraz etmeme rağmen, bunu açıklamama rağmen adam bana itiraz etti ve ben yine itiraz ettim. Yukarıda ki cevap geldi ve tekrar yazdım Kıvanç'a "Durum bu, böyle bir cevap geldi gördüğünüz gibi, bize canlı kanlı adam lazım" diye

5 günlük süreçte bir çok kişi ye yazdım ama bu kapanma konusuyla ilgili kimse mantıklı bir açıklama yapmadı ve bugün NL Saati ile 14:38 de Eren Sağır isimli şahsiyetsiz tekrar yazdım Whatsapp tan. Yazar yazmaz çevrim içi oldu ve okudu ama dönmedi, 15:03 te tekrar yazdım. "Benim kanallarımı geçtim, yönettiğim bir kaç kanal var onları açın ben artık bu işlerle uğraşmayacağım" diye... Adam onu da okudu ve cevap vermeden beni engelledi. Bur dan tekrar soruyorum kendisine ne kullandı acaba, akıl sağlığı yerinde miydi bunu yaparken bilmiyorum. Küfür etmedim, hakaret etmedim, ağır konuşmadım. Yapılan haksızlığa SABRIMIN sınırlarını zorlayarak alttan alarak kibarca yazmaya çalıştım.

Benim en sinir olduğum şeylerden bir tanesi okuyup ta cevapsız bırakmaktır. Ne sanıyorsun lan siz kendinizi ? İnsanı insan yapan TERBİYESİ dir. Bunlar Terbiye de kalmamış.

Yani ne dönüyorlar, ne mantıklı bir açıklama yapıyorlar ve ortaya çıkan sonuç şu;

Arkadaşlar sistem hatası falan değil, bunların ki düpe düz HIRSIZLIKTIR. Dolayısı ile bu kapanan hesapların ödemesini de yapmayacaklar, az ve orta düzeyde kazanan kanalları kapatıyorlar ki gelirlerine çökelim nede olsa sesleri çıkmaz diye. Bu belki asılsızdır ama benim yaşadığım sahnede yaptıklarının açıklaması tek kelime ile budur. HIRSIZLIK

Yıllardır bu sektör de haksızlıklara karşı durmaya çalıştım. Sahtekarlara karşı durmaya çalıştım ama görünen o ki, o sahtekar, hırsızlar gücüne güç kattı biz ise "Aman Allah'ından bulsunlar" demekle yetindik. Kimsenin Allah'ın dan bulduğu falan yok, çalan çırpan kazanıyor diğerleri bakıyor.

Ben Allahın dan bulsunlar deyip yoluma bakmayacağım, @Sevgili Misafir. Üye olmadan linkleri göremezsin Üye olmak için tıklayınız arkadaşım da YouTube un bazı şeylerini iddia ediyor ve kızıyor ama ne hikmetse hala onlardan para kazanma çabasında. Ben öyle değilim, bunların bir daha bu haksızlığı yapmalarına fırsat verecek biri değilim ve artık YouTube sadece video izlemek için girerim ki izlenirse REKLAM'lardan.

Hepinize bu Hırsızlık deryasında bol kazançlar dilerim. Umarım hak ettiğinizi verirler

Eren Sağır sana da bir çift lafım var. Karı gibi engellemek nedir la ? Deli kanlı ol, yazma bana de yazmam. Sessiz sedasız engellemek nedir ya. Kime tirip atıyorsun ki ? Sevgilin miyim olum senin ? çokta Tın aq....

ERDAL CELEBI KIMDIR ? SENDE BENI TANIMAYA BASLA
    Cahille girme munakasaya..Ya sinirini ziplatir tavana..! Ya da yazık olur Adabina...
    Danışmanlık Hizmeti ve Diğer YouTube Konuları İçin BURADAN İletişim Sağlayın

Standart Üye
    Nereden
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    7
    Uye'yi Etiketle

Özgüncülerin işi zor valla. Youtube haksızca kapatsa hesabımı ve böyle davransalar baya atlatamazdım sanırım. Geçmiş olsun abi bu arada inşallah dönerler er ya da geç kanalını açarlar.

Nereden
    Hollanda
    Tecrübe Puanı
    10
    Uye'yi Etiketle

Alıntı bandanar Nickli Üyeden Alıntı Sevgili Misafir. Üye olmadan linkleri göremezsin Üye olmak için tıklayınız
    Özgüncülerin işi zor valla. Youtube haksızca kapatsa hesabımı ve böyle davransalar baya atlatamazdım sanırım. Geçmiş olsun abi bu arada inşallah dönerler er ya da geç kanalını açarlar.
    Kanalı açmaları önemli değil ki, çalışanları bir tuhaf. Biri beni engelliyor sebepsizce, diğer itiraz edildiğin de işleyecek süreci bilmiyorum. YouTube zaten Hırsızlığa büründü sanırım... Açsalar da açmasalar da YouTube olayı bende bitti.

Cahille girme munakasaya..Ya sinirini ziplatir tavana..! Ya da yazık olur Adabina...

4. Beğenen dayan Beğendim
    Standart Üye DerleyenAdam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Tecrübe Puanı
    3
    Uye'yi Etiketle

Abi hayırlısı olsun. Geçmiş olsun. Diyecek pek söz yok ne yazık ki. Forum ortamında durmaya devam edersin ama değil mi?
    Kanalıma tıklayıp abone olup destek verirseniz sevinirim.
    Yakın zamanda videolara başlayacağız

Super Moderator farklıbilgiler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Şanlıurfa
    Tecrübe Puanı
    184
    Uye'yi Etiketle

Geçmiş olsun hocam büyük ihtimal ile benimde sonum böyle olacak yapacak bir şey yok dediğiniz gibi Allah'ından bulsunlar.

Standart Üye
    Nereden
    Düzce
    Tecrübe Puanı
    31
    Uye'yi Etiketle

8 aylık emek bu kadar oluyormuş demekki..
    Ben 1 koyup 20 almaya karşıyım. Hiçbir şey koymadan kazanmaya da karşıyım. Dünyada insanın başına ne gelirse aç gözlülükten gelir. 1 koyup 20 alacaksanız vardır bir yamuğu, hiç bulaşmayın derim.

(Bir dakika sözün kaynağını merak ettin değil mi ? Söz bir filmden alıntı Filmin Adı Mandıra Filozofu )

Standart Üye
    Nereden
    samsun
    Tecrübe Puanı
    58
    Uye'yi Etiketle

Ben hep söylüyorum. Genelde youtube işleriyle 12-16 yaş arası uğraştığından ve hakkını aramadığından dolayı işler buraya kadar gelmiş. Bir kere sen koskoca şirketsin. Seninle iş yapan birisi sorun yaşıyorsa çözeceksin. Ben bugüne kadar 50bin kazandıysam toplamın yüzde 34ünü yani 25binini de google kazandı. Tamamen benim sabahlara kadar uğraştığım işten benim sırtımdan 25bin kazandı. Tabi kazanacak helal olsun ama benim kanalımın "yanlışlıkla" kapatılmasına nasıl çözüm bulamazsın? Kesinlikle "yanlışlıkla" kapattığın belli. Ve bu ay kazandığım parayı da cebe atacağın belli. Bana da diyor "kısa süre önce itiraz ettiğinden".. hayırdır ya? ben senin çalışanın değilim ki resmen ortağınım. iş ortağı diye kocaman yazmışsın profilimin üstüne. Benden 25 ötekinden 30 berikinden 100 derken sen paranı böyle kazanıyorsun zaten? Kendin video mu üretiyorsun da o videoya reklam veriyor şirketler? asıl spam ve emek hırsızı youtube'dir. Fırçalar gibi cevap veriyorlar. Adamı engellemişler bak bir de. Sanki sizden borç istiyoruz. Adamın bir aylık kazancını vermeyen üçkağıtçı şirket google.

9. Teşekkür dayan Muhteşem
    Beğenen dayan Beğendim

Nereden
    Münih
    Tecrübe Puanı
    10
    Uye'yi Etiketle

aslında boyle olmaz arkadaşlar yani bir yolu yokmudur ne bilim he pagızdan aynı şeyleri yazsak bunların direk merkezlerne felan yani herkese cidden geçmiş olsun .. yani demek istediğim yokmu hakkımızı arayacak biri _ zaten spamcılar tamam arayamaz hkkını hakkı yok ama özgüncüler ?

Standart Üye iNFeRNo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    iSTaNBuLL
    Tecrübe Puanı
    45
    Uye'yi Etiketle

Sevgili Misafir. Üye olmadan linkleri göremezsin Üye olmak için tıklayınız

youtube un şu formunda bi şeyler yazsak dikkate alırlar mı ? kapanan kanalda bir tane illegal bir şey olsa eyvallah varsa suçumu kabul edeyim ama yok ne telif ne topluluk adına herhangi bir içerik yok çocuklar için android oyunlarla , after effect programı ile oluşturulmuş renkleri öğreniyorum gibisinden animasyonlardan oluşan tamamen özgün bir kanaldı . hatta oynayıp videoya çektiğim android oyunların linkini bile ekliyordum açıklamaya . bir firmadan bununla ilgili oyunumuza destek olduğunuz için teşekkür ediyoruz gibi bir teşekkür mesajı bile almıştım . tam da az çok belki bir yerlere gelir derken kanal durduk yere kapatıldı . eğerki durum başkaysa biz bunların kanallarını kapatıp paralarına çökelim anlayışı varsa hakkımı helal etmiyorum .

Standart Üye
    Nereden
    Istanbul
    Tecrübe Puanı
    1
    Uye'yi Etiketle

Bu olaylar 2 sene öncesine kadar çok başıma geliyordu. Kanalı açıyordum,her şeyi tamam. Videolar yüklüyordum ve sonrasında kazancımı aktif hale getirip kazançlar elde etmeye başlıyordum ve hesaplarım askıya alınıp kapanıyordu maalesef. 3 ay öncesinde tekrar döndüm. Hala bu sorunlar yaşanıyorsa yaptıkları ali cengiz oyunundan başka bişey değil gibi. Küçük balıkları yut,büyü. Taktiğiylemi çalışıyorlar anlamıyorum ki.
    İnsanları anlamıyorum, herkes işi düşünce dost oluyor işi bitince düşman...ut:

Standart Üye
    Nereden
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    3
    Uye'yi Etiketle

Herkese çok çok geçmiş olsun. Yapılan çok büyük bir hata bunca insan boşuna emek vermiyor. Canlı kanlı birini bulsak konuşsak neyse, bunlar otomat gibiler.
    @Sevgili Misafir. Üye olmadan linkleri göremezsin Üye olmak için tıklayınız bu sektörü bilen, öngörebilen bir insan belki artık yorulmuştur, haklıdır.
    Diğer arkadaşlara tavsiyem yılgınlık yapmamanız. Eğer başka bir işle uğraşacaksanız ayrı tabii. Ama bu sizi yıldırmasın. İnsan yaşamı bina gibi ve her tuğlayı siz koyabilirsiniz ancak.
    Umarım herkes emeğinin karşılığını alır, en önemli şeyimiz emeğimizdir çünkü hayatımızın kısımlarını yani zamanlarımızı ayırarak bir işe baş koyarız.
    Yapılan çok kötü umarım tersine döner bu rüzgar.

Nereden
    Hollanda
    Tecrübe Puanı
    10
    Uye'yi Etiketle

@Sevgili Misafir. Üye olmadan linkleri göremezsin Üye olmak için tıklayınız Forum hakkın da ne yapacağımı bilmiyorum. Düşünerek aldığım bir karar değil, o an yaşanan olayın üstüne aldığım bir karar. Belki de YouTube kendi platformlarının çöp edilmesini istiyor. Herkesim hırsı zorlmasını istiyordur. Belki başkasının içeriğini çalar upload eder bende YouTube para gözüyle bakarım artık. YouTube benim için şimdilik destek sunacağım, takip edeceğim bir platform değil ama farklı konular da konu açmak için elbette uğrarım.... sanırım, galiba... Bir sitem var, YouTube da olan videolar la hazırlanmış bazı makaleler. Hafta sonu bunları denetleyip elimde olanı farklı video sitesine yollarım, olmayanı yeniden hazırlarım. Önce bu sorunu çözeceğim. Bu yüzden foruma ihmal edeceğim haliyle... Hem kendi işlerim hem o erişilmeyen videoların belli başlı bir kaynakta olması öncelikli duruma getiriyor. Sonra yine forumda farklı konular paylaşır ve yine YT sorularına mantıklı cevaplar vermeye gelirim inşallah.

@Sevgili Misafir. Üye olmadan linkleri göremezsin Üye olmak için tıklayınız Kimsenin kimseden bulduğu bir şey yok. Bu güne kadar Allah'ın dan bulsun dedim de ne oldu ? Bunu dediğim herkes yoluna daha hızlı devam ettiler. Hele YouTube hiç olmaz. Bu yüzden bir şey yapacaksan Allah'a havale etmeyeceksin kendin yapacaksan, yapamıyorsanız benim gibi platformunuza.............. Sitenizi alın ve üstüne oturun deyip onları tınlamadığını göstereceksin.

@Sevgili Misafir. Üye olmadan linkleri göremezsin Üye olmak için tıklayınız Bizim itirazlarımız aslında hala aktif. Aslın da arkadaşlar ne varsa Türkler de var. Adamlar bizler den paramı bekliyor anlamıyor. Yardım ettikleri de var etmedikleri de ve ettiklerine bakıyorsun hepsi Sahtekar Burası insanı düşündürüyor. Türkçe şikayet ettiğin kanal da kapanmıyor bir de bunu fark ettim. O merhaba demeden küfür eden, amcamın kızına çıkma teklifi ettim diyen, sevgilimi aldattım diyen, sevgilime ay başı şakası yaptım diyen İĞRENÇ denecek içerik üreten kanallar açık. Bunun bir nedeni olmalı değil mi ? Sistem hatası bizim usullere uyan kanallarımızı kapatıyor ama asıl kapanması gerekenleri kapatmıyor. Benim kızıp bırakmamın nedeni Türk ekibidir. Eren Sağır ile farklı proje işlerimiz için konuşuyorduk ve uzun süre önce iletişim sağladık. Bana bu terbiyesizliğe benzer bir durum daha yapmıştı geçmişte ama sonra geldi yok devam edeceğiz, halledeceğiz vs. Ondan sonra yine bir engel koydu önüme ve bu sorun da işleri hızlı yürütür diye yazdım ona. 5 Gün oldu sesi soluğu çıkmadı, ara ara gelişmeleri yazıyorum ama hiç bir şey yapmıyor. Normal destek ekibin den Kıvanç da Türkçe bilmiyor nedir. Her defasın da itiraz etmelisiniz diyor. Yazmaktan bıktım çünkü kanal sayısı 1 den fazla ve her defasın da olayları anlatmak uzun oluyor. Eren Sağır'a yazdım sonra engel attı neyin kafasını yaşıyordu bilmiyorum. İşte beni çileden çıkartan ve bu işi bıraktıran bu tavır. Yönettiğimiz kanallar Türk olunca muhataplarında kısmen Türk oluyor. Türk destek grubu orta da Gizza yöneticileri illegallik yaptı iddiasında adamlar Begüm Özgür mü ne birine küfür ediyor.TR de MCN yöneticilerinin başıymış guya ama o küfürlere rağmen hiç bir adım atmadı haberini aldım. Yani sorun YouTube Türkiye de. Ben hem ingilizce hem Türkçe yeni bir ticket açtırmıştım sona bu Eren olayı oldu. Yani kanalların kapatılma itirazları hala aktif ama artık ben değilim.

@Sevgili Misafir. Üye olmadan linkleri göremezsin Üye olmak için tıklayınız Hocam yukarıda @Sevgili Misafir. Üye olmadan linkleri göremezsin Üye olmak için tıklayınız dediğim gibi. Aslında çözüm olmaması vs. değil... Olay yaşandı ve 5 gün sonra ben bu kararı aldım. Aslın da işleyişleri evet berbat ama Türkler de bir sorun var. Ben bunu daha önce de gündeme getirmiştim. Türk destek grubu para karşılı mı bir şeyler yapıyor anlamıyorum. Daha önce de bir husus da beni kırk takla attırıp birilerine hemen istediğini verenler oldu ve o verdikleri insanların parasına çöktü. İsim vermeyim ve oldu bunlar... YouTube boğazına kadar SAHTEKAR kaynıyor. Kullanıcıların dan turun çalışanları ve yöneticilerine kadar. YouTube Türkiye çalışanları bence ABD merkezine şikayet edilmeli, yaptıkları, geri dönüşleri vs. her şey anlatılma ki onların düşüncesi ne olacak oturup seyretmeli. Yani beni bırakma kararım kanal kapanması değildir. Bu her defasında böyle oluyor, derdini anlatamıyorsun ve o kendini bir halt sanan EREN SAĞIR iti birde kalkıyor bir şey demeden engelliyor. Sanki ulaşamayacağım o telefonu onun bir tarafına bile sokarım ben çok yoruldum birilerine DÜRÜSTÇE laf anlatmaya. Dürüst olmayan adama dürüstçe yaklaşınca olmuyor. eee sende sahtekarlık yapamıyorsun işte bırakma kararı almamın nedenin budur. Yoksa kanallarımı kapatması değil, kanalar umrumda değil ama yönettiğim kanallar var, benden destek bekleyen insanlar var ve bu iş bir kez daha anladım ki DÜRÜSTÇE olmuyor. Yanlış anlaşılmasın, kanallarımı kapattı ve açmadı diye bırakmadım. Kanal kapandı ve bazı yaşanan şeyler bu kararı almama neden oldu. O şeylerin tanımı da işte bu; "Dürüst Olmayan insanlara Dürüstçe davranman işe yaramıyor. Sende onlar gibi Sahtekar olamıyorsun." Bu yüzden birilerine umut vermenin de anlamı yok.

@Sevgili Misafir. Üye olmadan linkleri göremezsin Üye olmak için tıklayınız Hakkınızı arayacak kişi ye zamanın da destek verilseydi bel ki bugün bu konuyu açmazdı. Sizin hakkınızı benden başkası aramaz. Biraz konu dışı örnek olacak ama bence tam yeri gibi.. Hani o bir bomba patlayınca, her hangi bir ülke her hangi bir ülkeye bir yaptırım yaptığın da Facebook ta, YouTube da hemen videolar, içerikler paylaşılıyor ya, zincirleme bir şeyler yapılıyor işte ya ülkesinin bayrağı oluyor ya her kez aynı paylaşımları yapıyor vs. Hani o zaman diyoruz ya VAY BE ŞU TUTKUNLUĞA BAK, BİZİM SIRTIMIZ YERE GELMEZ diye... Geçin arkadaş bunlar, hadi o tutkunluğumuzu kanalların para kazanma özelliğini bir ay kapatarak gösterelim ? Büyük kanallar, hatrı sayılır kanallar içerik üretmesin, YouTube izleyicileri 30 gün YouTube kullanmasın. Yemin ediyorum o kadar kolay kanal kapatma olmaz, olsa bile böyle vurdum duymaz olunmaz. Arkadaş bırakın bu şekilde yapmayı, Ülkemiz YT ye erişimi kısıtlıyor biz farklı yollardan yine dünyanın en çok YT yi ziyaret eden Ülkeler arasında kalmayı başarıyoruz. YouTube bizim hesabımızı kapatıyor, paramıza çöküyor ama ertesi gün yeni hesap açıp devam ediyoruz. Akşama kadar YT ye sövüyor akşamdan sonra ( eğer ofis ortamında çalışsak yeminle verecek insanlar tanıyorum ) O derece paraya tağtığımız sürece YT karşı toplu hiç bir şey yapılmaz. Adam video hazırlıyor YETER ARTIK YT diye YouTube o video da söylenenleri S..... ne takmıyor. Bazı şeyleri ağzımızla değil, uygulamayla yapmayı öğrenmeliyiz. Benim gibi...

@Sevgili Misafir. Üye olmadan linkleri göremezsin Üye olmak için tıklayınız orda yetkili yok ki, bu forumdan farkı yok platformların. Onlar da seni itiraz formuna yönlendirecek. Bizim hala aktif itirazlarımız var, cevap gelirse cevap verir arka planda açılması için çabalarım ama kanallar açılsa da açılmasa da YouTube olayına benim geri dönüp destek vermem biraz zor artık. Bu yazıyı yazarken klasik cevap geldi ingilizce olan itiraz dan. 4H Maddesi ihlal edilmiş diyor. Şimdi ona durumu anlatacağım bakalım onun damı esi kesilecek.

@Sevgili Misafir. Üye olmadan linkleri göremezsin Üye olmak için tıklayınız Aynen dediğin gibi, küçüklerin sesi çıkmaz vurun. 3 Tane büyük kanalın parasına çöküp başımızı ağrıtmak-tansa 100 Tane küçük kanala çökelim ses çıkmazın yine aynı parayı kaldırmış oluruz diyorlar SANIRIM... Durum bunu gösteriyor. Sistem hatasıymış la sistem hatası da niye itirazları sistem yanıtlıyor o zaman ?

@Sevgili Misafir. Üye olmadan linkleri göremezsin Üye olmak için tıklayınız Bu yılgınlık, yorgunluk değil güzel kardeşim. Bu haksızlıktır. Madem burayı bir iş yeri olarak olarak görüyorsunuz soruyorum o halde... iş yerin de haksızlığa uğrayıp hala onlara tahammül mü edeceksin ? kaç kere ? nereye kadar ? Bu benim yeni haksızlığa uğrayışı-m değil ve sonda olmayacak. Benim kanallarım da önemli değil, yönettiğim bir kaç kanalda kapandı ve adamlara laf anlatamıyorum. Ben bu işi devam ettirir isem o adamların oyununa ortak olmuş olacağım. Yine kanal alıp yönetmeye devam edeceğim ve onlarda kapanacak. Ve onları da açmayacaklar... işte ben bu sahneyi tekrar yaşamamak için bıraktım yoksa kanalım kapandı vah tüh değil mesele... Kanalları kapandı ve destek vermiyor YT.

15. Teşekkür karapanter Muhteşem
    Standart Üye bratcet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    osmangazi/
    Tecrübe Puanı
    22
    Uye'yi Etiketle

Erdal hocam sen forumu kurduktan sonra ilk uye olanlardan biri bendim Sen bana zamanında kızmıstın ben hala size dürüst çalısmayı öğretemedım diye Sağol eksik olma sayende ve ytdestek sayesınde youtube işinin aslında hak yemeden elalemın videosunu yuklemeden özgün ve alnı açık çalısma olması gerektığını öğrendik Aslında gerek sanalda gerek gercek hayatta herkes herkesın hukukuna emeğine saygısı olsa önce can sonra canan demek yerıne enpatı yapabılsek yav bana yapılmasını ıstemediğim bir şeyi ben niye başkasına yapıyorum diyebılsek ne kötülük kalır ne uğursuzluk Namuslu dürüst sevgili saygılı olsak Cenabı Allah herşeyin bereketını kat kat artırır ama malesefki gercekten kalbi kötülük dolu elinden gelse düzen devlet olmasa her turlu tecavuzu kafa kesmeyı yapacak tonla ınsdan var iyi insanları tenzih ederim Youtube meselesıne gelirsek malesef hile yapanlar bot kullananlar onlarca adsense açanlar kazandı ama bu arkadaşlar yuzunden youtube den para kazanmak çok zorlaştı Bıraza para kazanmak ısteyen öğrenci kazanamaz oldu Biraz para kazanmak ısteyen iş den sonra 3-5 kurus kazanmak ısteyen adam kazanamaz oldu Ben senin kanalını biliyorum senin kanalında spam ile veya yasadısı bir içerik ile uzaktan yakından alakası yok Malesef sıstemı kötüye kullananlar yüzünden youtube de bıktı artık en ufak şeyde kapatıyor Erdal hocam sen ben yapmıyoruz ama bot kullanan adam kanalı kapansa videolar yedekte duruyor o videoların kimlik ıd değişitirip tekrar yukluyor Uzun lafın kısası gerek gercek gerek sanal hayatta işlerin duzelmesi için ınsanların vicdanlı ve merhametlı olması lazım

Standart Üye
    Nereden
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    2
    Uye'yi Etiketle

Hocam hersey youtube turkiyede bitiyor adamlar bi kere almis kara listeye acima yok

Standart Üye rocker_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Tecrübe Puanı
    100
    Uye'yi Etiketle

Kesin sen onu forumdan banlamışsındır. O da seni yt den banlamıştır. Banlanma gerekçen çok saçma ise üst kademelere kanalının göz atılmasını ve bir şeyler döndüğününden şüphelendiğini bu kişilerin araştırılmasını istediğini söyleyebilirsin. KO da GM ler bot satıyorlar, kendilerinden almayanları banlıyorlardı. Olmayacak iş değil.
    Konu rocker_tr tarafından (08-12-2017 Saat 23:45 ) değiştirilmiştir.
    "Amatörler ekipmanı, profesyoneller zamanı, sanatçılar ise ışığı düşünür"

"Beyin en iyi makineyse; Gözler en iyi objektiflerdir."

"Ne kadar zayıfsan, kazanmak için o kadar acele edersin. Müsabaklarda da işler ne kadar zorlaşırsa galeyana geldikçe o kadar yoluna taş koyarsın."
    "En güçlü yaratıcılıklar, en kısıtlı koşullarda ortaya çıkar"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bu Konu için Etiketler